Jahoda

Co to je???

Zdravím! Jak jsem se zde už zmiňovala, dnes jsem si aktualizovala Mozillu Forefox. Dole (na té Mozille) mám napsáno SRANK 5/10. Před chvílí jsem tam zase měla SRANK 9/10. Co to je, čemu to slouží a proč mi to tam ukazuje ty čísla? Předem děkuji za odpověď 🙂

Nejlepší odpověď
Greneia

Asi jste aktualizovala dopněk, který právě ukazuje s-rank a page-rank daného webu, což je dobré, taky bych jej potřebovala.
Jinak oba tyto názvy značí určité postavení a důležitost na internetu.

Zdroj: www.webhosting-domeny.info/seo/s-rank.php

Další odpovědi
GangstaHelper

Je to hodnocení stránek dle statistik Seznamu.

Pokud nevíte, co to je, tak to ani nepotřebujete.