Rokio

Co si myslíte o tom, že na Odpovědi.cz už nelze pokládat otázky s obrázky?

Zkoušel jsem to dvakrát za sebou a nešlo to.

Není to krok zpět?

Odpovědi
zjentek

Až si debil který je za to zodpovědný přestane hrát na arcimozka, tak to pak opraví a problém bude vyřešen, harmonie obnovena. Platí i pro ostatní nedostatky, na které jsem upozornil, včetně velmi pomalého načítání a stavu, kdy po kliku na link/otázku se neděje vůbec nic. Tady na tomto serveru totiž standardně potřebuješ MINIMÁLNĚ dva kliky myší, bo na jedenkrát si s myšítkem na otázce můžeš udělat tak maximálně fotku, ale jinak se nestane vůbec nic 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷­‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Omlouvat šlendrián blbými kecy může debil, není problém- problém taky vyřešen, i když harmonie v prdeli. Děkuju.

Odpovědi.cz

Omlouváme se za chybu. Opravíme, co nejdříve.

Pepa25

Jedná z mála změn k lepšímu

zjentek

Rokio, dobře už bylo. Říká ti to něco? To v praxi znamená, že všechno (KAŽDÝ DOBRÝ NÁPAD), co bylo kdy dobré, neřku- li výborné, bylo časem transformováno na užitečné/prospěšné. Zbývá tedy pouze rozklíčovat, KOMU užitečné 💁‍♂️

Tfuj, du blejt! 🤮

zjentek

Jo a většina „podivností“ se zde děje kvůli sledování/odpos­lechu/krádežím dat/stalkingu, míní odborník- technik. 🤷‍♂️🤢