dust8

Co si myslíte o tom, že Counter-Strike tým, ve kterém je průměrný věk hráčů 75 let, byl nominován do knihy rekordů?

Zdroj: https://www.pro­figamers.cz/zah­ranici/counter-strike-tym-ve-kterem-je-prumerny-vek-hracu-75-let-byl-nominovan-do-knihy-rekordu-512049

Nejlepší odpověď
Alesh

Respect!!! 🙂

Další odpovědi
Matox8

podla mna je to docela cool, aspoň to „ničí“ ten stereotyp o tom, že hry hrávají jen malé děti. A samozřejmě mají u mě všichni ti hráči velký respekt :)

elkon

Nic, nezajímá mě to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.