Fienir

Co se mi stane, když tu budu dělat bordel?

Jaké bych měl očekávat sankce, pokud budu např. urážet ostatní uživatele, zakládat nesmyslné otázky, spamovat, atd.? Jsou nějaké stupně sankcí nebo již při menším prohřešku mohu dostat ban?

Nejlepší odpověď
anonym

dostaneš na zadek ! :D

Další odpovědi
Mirdas

To opravdu na víc nemáte ?

www

Na těchto stránkách se musíš k pozici BAN propracovat 😁
Ještě před tím ti budou mizet nesmyslné otázky a odpovědi, provokace ap., po delší době teprve BAN.

bolak

Hele, vymysli si něco jinýho, tohle už tu dělám já.

led

Záleží od rozhodnutia admina. Všetky tieto vymenované „ponuky“ sú na okamžitý BAN.

marci1

Nevěřím, že bys to dělal. Chvíli by to asi trvalo, ale nikdo by Tě neměl rád ! 🙂

klumprt

Mohlo by se ti stát něco ošklivého, když to budeš nejmíň čekat.