Boy 13

Co se děje, když se dívám na video ?

Co se děje s mobilem, když se třeba dívám na video z youtube ? A co třeba, kdybych si pustil film pro dospělé např. ze stránky filmů pro dospělé, nejsou zde zavirované videa ? Díky moc.

Odpovědi
Lgee

Děje se to že se díváš na video. Zcela překvapivě.

zjentek

Když se díváš na péčko, děje se toho hodně. Na př. někteří souloží. Takže jsou sedřeni jako borůvky a ani si nemohou vybírat, jako ty. Kdepak vedle toho nějakej ten vir!

Boy 13

A když se dívám na film pro dospělé na to video, tak běhěm toho koukání neposílá se mi do mobilu a nestahuje tam nějaký vir, třeba ransomware ? O to mo jde, děkuju moc.

elkon

Na to ti nikdo neodpoví, protože v tu chvíli u tebe nikdo z nás není. Ale až se to stane, tak to velice rychle poznáš, protože ti mobil přestane fungovat a může se stát, že ho ani „nerozchodíš“.