FikeCZ

Co proti zavislosti?

Když příjdu ze školy domu jdu k počítači 14:00 a sem schopnej tam vydržet i do 11.Už mne to i štve.Nevíte co dělat při tehle zavislosti?ZKUS ME PROZATIM VYNECHAT LEKAŘE
Doplňuji:
Na hrach ani moc ne ,,,sem tam si nějakou zahraju ale ne střílečky třeba logicke nebo tak něco.Jinak mám vlastně 3 herni servery o ktere se staram!

Nejlepší odpověď
Berušinka

Zapoj rodiče =) Uvidíš jaký to bude mít úspěch .. řekni jim narovinu, jak se věci mají a oni budou vědět, co dělat =)

Další odpovědi
anonym

Dle toho, co děláš na PC-pokud hraješ hry, tak nejjednodušší je si vymazat uložené pozice a chodit ven, pokud jsi závislá na komunikačních servrech (např. tady odpovědi) tak omezovat pobyt u PC nebo razantně s tím něco udělat (zrušit účet, apod.)
Doplňuji:
jó, takže spíše kecálek ;D
doufám, že to nemyslíš v tom smyslu, že se staráš o chod těch servrů, ale že tam jen na nich něco hraješ ;D

jediné, co na toto pomáhá, tak pokud si tam s někým píšeš, tak se jim omluvit a vyměnit je za reálné kamarády, pokud tam vedeš nějaký klan, tak předat vedení. záleží na tom, jestli chceš totálně skončit s hraním těchto her, nebo jen omezit čas trávený na nych.

viz. diskuze

greycell

nejhorší řešení je si zakazovat PC či omezovat jen na určité hodiny. Ztracený čas. Přenes školní aktivity, četbu, práci do systému zahrnujícím PC a nauč se disciplíně v plnění sobě zadaných ůkolů. Jedině možná, vyhoď cd s hrami do skartovačky a vymaž z HD, pokud ti též berou mnoho času. Držím palce!

DDarent

Když nehraješ hry, tak je to samí, jako kdyby ses koukal na televizi nebo hrál na mobilu!!!
Já sem u Compu celej den, kolem 23:00 du ,,spát'' a koukam se 2 hodiny na filmy v mobilu.......

zrovna sem si stáh 8 dílů seriálu chuck a du koukat!!!

Leontyn

Najmi si někoho spolehlivého a přenechej mu správu webu. Investuj do svých herních webů jen tolik času, kolik z toho můžeš utržit (počítám, že je spravuješ pro výdělek). Najdi si aktivitu, která by tě mohla bavit s přáteli mimo počítač.

Michal Kole

Nauč se plavat, jdi do bazénu, udělej 100 bazénů, přilezeš domů po čtyřech (vyčerpáním) a na PC nebudeš mít náladu, protože budeš rád že dolezeš do postele.

V bazénu se můžeš seznámi ts dívkou co umí plavat, začít s ná chodit a zase nebudeš mít na PC čas.

Prostě najít si jiný zájem a někoho, kdo tě v něm bude podporovat.

anonym

Na jakých servrech si?