Lorgan

Co přesně je oprávněný zájem v oblasti cookies a jak se liší od souhlasu?

Našel jsem jen všelijaké právnicky formulované texty, kterým úplně nerozumím. Proč se musí rozlišovat mezi oprávěným zájmem a souhlasem a je rozumné oprávněný zájem nechat „zaškrtnutý“?

Odpovědi
Dochy

Já doufám, že tam jsou ty nezbytné cookies, které jsou potřeba k tomu, aby zůstal identifikován pod svým přihlášením a podobně. Případně aby např. google identifikoval, že se zobrazila reklama např. pro server „odpovedi.cz“ a aby odpovedi za to pak mobli byt po zasluze potrestany.
Uz by tam nemeli byt cookies, které například googlu říkají že Ty jseš Ty, nebo že teď se zobrazuje reklama na Mercedes tomu samému co se před chviličkou zobrazila reklama na Dacii.
Mělo by to ale být u každého souhlasu dohledatelné někde v podrobnostech nebo v nápovědě.

plebs

Je to sledovačka a přehled