Zlatý

Co nám přinese fiskální pakt s EÚ ?

Nebude to jenom bída ?
Doplňuji:
V podstatě to znamená snížení současného deficitu státního rozpočtu na nulu a dále udržování této hladiny. Pokud by se to mělo uskutečnit tak chcípneme hlady, rozloučíme se s bezplatným zdravotnictvím atd, atd. ! A co když přijde kalamita , povodeň atp. ? Za nedodržení rozpočtu obrovské pokuty do kasy EU !!Tedy zase další výdaje. Přesto o tom naši politici jednají.
Hlavně zde dejte zase najevo že se vás to netýká !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

V podstatě to co chcete v každé firmě. Aby výdaje nepřesahovali příjmy. Těžko říct zda je toto paušalizování dobré, neboť zde není vyřešena dobře otázká potenciálních sankcí pro neposlušné - viz Řecko, ale obecně či základ té myšlenky spočívá v rozpočtové odpovědnosti. Myslím, že to bude takové České - obyčejný lid se nebude mít dobře. I kdybychom byli bilion v plusu. Zástupy lepkavých politiků to stačí rozkrást.

Další odpovědi:

Stříbrný

To teda bude. Naštěstí až po přijetí €čka, čehož se doufám nedočkáme.

Zlatý

Jsou dvě možnosti.
Ta první je prostá - spolehnout se na naši vládu,ví velmi dobře,jak a co zakulišit,abychom se měli ještě lépe.Nakonec - vždyť jste si ji zvolili.
Ta druhá je vystoupit z EU,NATO a přimknout se se k Rusku,na něj je vždy spolehnutí,ostatně stačí se podívat do minulosti.
Jóó - abych nezapomněl - nebylo by marné,aby měla KSČ zase vedoucí roli.
Vždyť to tenkrát tak fungovalo.
--------
Vlastně ještě jedna - odstěhovat se - sice nevím kam,protože to bude všude stejné - ale změna je život.
--------------------
A mě se to netýká,protože jsem za vodou.
Mám prachů,že nevím,skutečně nevím,co s nimi.
Hnije to na půdě a akorát to zabírá místo.

Zlatý

Vaše peniaze už nebudú vaše peniaze. Nad všetkými bude mať kontrolu EU.

Zlatý

Všechny naše vlády vždy konaly pouze pro blaho lidu, žádná by nikdy neschválila nějaký nevýhodný pakt. Takže to přinese jenom blahobyt a všeobecnou spokojenost.

Zlatý

Nám obyčejným nic dobrého, za to těm prasatům se sníží koryta.

no nikdo nebude mít asi ani na cestu do práce brzo...

Pokročilý

Uvidíme co to přinese. Dokud u nás nebude euro tak u nás bude stále fungovat obří pračka pro naše i cizí špekulanty.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

fcoop : Mám svoji hlavu a svoje úsudky a hlavně zkušenosti !!! Hysterické výkřiky, tolik charakteristické pro současnou dobu, neovlivňují moje myšlení.
Ano systém který chtěli zavést komunisti patří mezi nejlepší. Navrhni lepší.
Nikdy jsem nebyl v KSČ a co ty.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.