zjentek

co musím udělat, abych zdárně shodil celosvětovou webovou síť?

..úplně celou!
..včetně toho vozítka na Marsu atd.

Nejlepší odpověď
fcoop

Musíš se spojit se zelenejma těmahle......­........jóó´.­..........mužíč­kama.........­..nějak se domluvit.....­.........semknout síly..........když se ruka k ruce vine,tak se dílo podaří.
V tomto případě ruka s chapadýlkem.
Vono to pude.
O tebe strach nemám.

Další odpovědi
McArthur

Polechtej Sluníčko na pupíku, ono si uprdne a když to poletí správným směrem, tak shodíš nejen celou síť, ale vyhladíš i celé lidstvo.

jáára

to se ti nepovede. A kdyby jo, tak ještě máme bittorrent. ;)