Co mi může tento vir způsobit?

Dobrý den,na facebooku je teď vir s odkazem na nějaké privátní video a popisek u toho je OMG!.....a pak nějaká čísla a písmena.Kamarád (nebo spíš ten vir) mě v tom odkazu na video označil a já to omylem otevřela.Hned jsem to zavřela a můj facebook si smazala.Ten odkaz jsem otevřela v mobilu.Tak co mi ten vir může způsobit?Děkuji
Doplňuji:
Antivir od Eset mi nic nenašel.

Odpovědi:

Zlatý

Pokud je to skutečně vir a necháš jej antivirem odstranit, nezpůsobí nic.

Zlatý

Pokud mas v Mobilu ...android tak prakticky nic kazdy vir se soustredi na zvlastni OS ...tech na android moc neni ...horsi je to s Windows ...Co pouzivas za OS ..a jaky pouzivas Antivir ?...zmineny Eset ? Vzdyt ten ma moznost ochranu facebooku ..proc si tedy ochranu facebooku neaktivujes ...?..
projistoto si stahni toto ..je do zdarma . .Malwarebytes-antimalware >> https://www.malwarebytes.org/ nicmene mam za to.. ze ti to stejne nic nenajde a tvuj takzvany "vir" byl jsem strasak ...jako tomu je u policejniho viru pro prohlizece ..a jen to presmeroval na stranky s neskodnou blbosti aby ..vydesil nazkusene uzivatele ...:D

Bronzový

Jako programátor tě mohu ujistit, že vir se jen tak sám nespustí. Jakýkoliv stažený vir je hned zničen. Není možné z prohlížeče spustit jiný program - jmenovaná OS pracují s mikro-kernelem, ve kterém se toto pohlídat dá velice snadno. Vždy musí být prvně vytvořen prostor - to zajistí kupříkladu trojany atp. Ty se vecpou do souboru/... a vytvoří díru v prohlížeči, či jiném programu, ve kterém pak mohou něco jiného spustit. Pročež jen stáhnutí viru nestačí. Ne pokud máš mikro-kernel + antivir + bránu firewall + ... Ostatně pokud máš správně nastavené UAC, nemáš jak přijít o důležitá data... (prohlížet net jedině na sólo účtu)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.