Slezsky fc

co mám udělat ?

nejde mi spustit Avast! když nastartuju nobebook tak všechno je ok až na to že mi nejde kliknout na žádny soubor.a když se spustí tak to trvá asi 10min..:( je možné že je zavorovany ??

Odpovědi
Lukasy

Je to možny většinout totiž ten vir ten antivir vypne, ale taky mužeš mit třeba zapaseny větrak nebp něco jineho.

anonym

nejlepší by holt bylo smazat Avast, je na nic a zbytečně obtěžuje. Nejlepší je si koupit Norton nebo stáhnotu zdarma Advanced SystemCare.. Neotravuje to, dělá to jen to, co tomu přikážeš a nejsou s tim problémy jako s avastem