lady-lejdynka

CO MÁM KOUPIT PRO BABIČKU A DĚDU NA VÁNOCE?

PORAĎTE, VAŠE NÁPADY POTŘEBUJI!!Budu je opravdu potřebovat, ale hodně rychle děkuji!!

Nejlepší odpověď
zuzlena

Mojí babičku nejvíc v poslední době potěšily fotky. Vyfoť se s rodinkou a vyberte hezkou fotku, kupte rámeček a je to. Nebo se dá udělat fotokniha, s ní jsem taky sklízela úspěchy…http:/­/www.fotolab.cz/ce­we-fotokniha.html

Další odpovědi
fortin

Tuším že něco užitečného do pokoje. Žádné vázičky a hrnky. Jak se říká těm dřevěným tyčkám s kroužky na záclony? Jsou různé délky. Nebo předplatné časopisu pro ženy ale aby v nich byly křížovky pro dědečka.

sakai

To záleží na věku a technické gramotnosti. Mnohým starším dělá problém ovládání běžných mobilních telefonů. Nyní lze ale koupit speciální model pro seniory. Neurazí vzhledem, má velikost běžného mobilu, je opravdu jednoduchý a má nouzové tlačítko pro rychlé a jednoduché zavolání pomoci. Cena cca 1250 Kč.