Denise

Co mám dělat, když mi prohlížeč google chrome vykazuje chybu empty response ?

Ahoj, mám problém s připojením na internet. Když zapnu prohlížeč Google Chrome nenačte se a vykazuuje mi chybu ERR_EMPTY_RESPONSE Server ukončil spojení, aniž by odeslal jakákoli data. Fungují mi pouze 3 nebo 4 stránky, ostatní NE. Na jiném prohlížeči se internet také nenačítá. Poradíte prosím ? Děkuji moc.

Odpovědi
anonym

Že by skutečně nešel internet? (Hoď analýzu na připojení k netu.)