Co mám dělat když mi na notebooku acer aspire E1-532 logo a později černá obrazovka?

Co mám dělat když mi na notebooku acer aspire E1-532 logo a později černá obrazovka s kurzorem, kterým se dá pohybovat? Děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
Windows 8
Kurzor myš

Odpovědi:

Bronzový

A co tam máš za systém? Kurzor myslíš jako myš nebo tu čárku na psaní?

Zlatý

1 - čierna obrazovka medzi logom výrobcu počítača a logom MsWindows je prirodzený v prípade nastavenia neviditeľného načítavania dát z BIOS počítača. Čas načítavania býva rôzny podľa nastavenia oneskorenia načítavania, množstva požadovaných dát a rýchlosti procesora Aj počítače rovnakej značky môžu mať rozdielný čas načítavania, ak máte pripojené externé zariadenia (klávesnica, myš, bootovací systém)...
2 - po načítaní ostáva čierna obrazovka s blikajúcim kurzorom
počítač nenašie bootovací program systému,
stáva sa to v prípade, ak v CDmechanike zabudnete disk, ktorý nie je bootovací, alebo v USB porte máte zasunutý kľúč bez bootovacieho software s dátami.
3 - Vyberte z CD vložený mechaniky disk, z USB portov odstráňte pamäťové kľúče a počítač reštartujte. Pokiaľ je váš vnútorný operačný systém (Windows) nepoškodený počítač ho načíta. Ak sa to nepodarí, skúste naštartovať s bootovacím CD, alebo USBkey.

Nejspíš máš zavirovaný počítač :) :D :)

Je to po aktualizaci window 8

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.