bolak

Co mají lidi z toho, že nahrávají na torrent servery fake videa?

Mají z toho něco? Nějaký užitek? A nebo to jen sdílí aby si vystřelili z těch co to budou stahovat?

Nejlepší odpověď
Banán88

vyplod choreho mozecku ktery my se zdravym myslenim tezko rozklicujeme :)
Doplňuji:
zadny movity zisk z toho z pravidla neziskavaji, takze jde jen o takzvane sebeukajeni nad nejapnym zertem

Další odpovědi
arygnoc

bolaku, mali by ste vedieť, že rizikové správanie na nete (teda i sťahovanie cez torrent) prináša modriny.

buďte rád, že nie ste nejaká pekná 16-tka, to by ste mohol byť so svojou naivitou aj znásilnený.

;-Q
Doplňuji:
čo sa týka torrentu – celkom výnimočne súhlasím.
mám súbory, ktoré som ochotný zdieľať s vybranými osobami (a to je dôležité! – lebo im verím, že ho nepostúpia ďalej), a tým ten torrent pošlem (inak – po čase, zvyčajne 48 hodín, prípadne po overení „máš to?“ torrent ruším).
je to vec dôvery.

;-Q

jpau

Pamatuji dřevní dobu, kdy se to dělalo z toho důvodu, že „čím víc sdílíš tím větší máš přednost“ (popř. čím většímu počtu klientů umožníš stahovat – proto se některé soubory jmenují od Obama..az.po.­.Horse.Fuck.a­vi, aby se obsáhlo nejvíc vyhledávání to byla ale doména spíš Frost/Lime Waru, který pracoval trochu jinak), tzn. hypoteticky pokud jsi sdílel větší objem, měl jsi dřív staženo. Jestli se to zohledňuje i dnes to nevím, tipnul bych že ne. Jinak celkově, pokud člověk nehledá něco velmi specifického tak torrenty nemají cenu.

Btw torrenty většinou nepoužívají lidé ke sdílení a stahování úplně košer obsahu (z pohledu autorských práv např.), tzn. pozastavovat se nad tím, že ti někdo sdílí co nemá je poněkud smysl…