otázečkapani

co koupit k 70 babičce

Odpovědi
marci1

Vhodný dárek je třeba potravinový koš, věcí do domácnosti a oblečení má jistě dost. Pokud si potrpí na šperky, tak třeba řetízek nebo náušnice. Nebo třeba nějaký wellnes pobyt či zájezd. Záleží na tom, čemu by opravdu byla ráda. Samozřejmě velkou kytici.

anonym

Na to je těžká odpověď když nevím co už má a nebo co ji v domácnosti chybí.V naší rodině jsme dali dohromady peníze a babičce koupili tu nejjednoušší mikrovlnou troubu (protože stále říkala, že se nechce nic nového učit).
Zrovna tak nevím jaký má mobil (jestli nějaký má), takže opět více příbuzných když dá peníze dohromady, koupit mobil pro seniory ( s velkým displejem a písmenama).

Reezo

Já bych volil něco od srdce…
k 70 letům bych volil spíš zážitek, než materiální věc… člověk v těchto letech podlemě upřednostní kvalitní zážitek, který si bude pamatovat… a hlavně od srdce