Pokročilý

Co je zálohování a čemu je to dobré nevíte ? Děkuji

Doplňuji:
Všech a nebo jen těch základních .?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zalohovat samozrejme nic nemusite. Zaloha je od toho, aby kdyz se s vasim pocitacem/notebookem neco stane a prijdete o data, tak pokud mate zalohu, akorat strcite externi harddisk/DVDcko/flashku, apod. do pocitace a data si zpetne pretahnete.

Takze ja osobne treba zalohuju tak jednou mesicne fotky a vytvorene dokumenty ve wordu. Kdyz se ztrati ulozena hra, tak me to neboli, programy a hry si muzu jednoduse znova nainstalovat. To, co jsem napsal ve Wordu (= obecne vysledky primo vasi prace, at uz s Wordem, nebo jinym programem - treba nekdo ma program, ve kterem ma seznam svych DVDcek...), uz znova jednoduse nesezenete a proto si vyrabite zalohy.

Další odpovědi:

Zlatý

Zálohování je ve zjednodušení, vytvoření kopie dat v PC (to co máte uloženo na pevném disku) na jiné médium, např. CD/DVD disk.

Zálohovat můžete tak, si připojíte externí disk a jednoduše přátáhtete složky s dokumenty nebo ve vypalovacím programu zvolíte složky jaké se mají vypálit nebo v zálohovacím programu zvolíte složky jaké se mají zkopírovat a často i zkomprimovat

Zálohuje se složka dokumenty, složky s maily, oblíbené položky v prohlížeči, stažené soubory z internetu,... Složky s prací

Bronzový

já mám nastaveno automatické zálohování celého systému jednou týdně na externí disk. Zálohování je jeden z hlavních základů práce na PC

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.