Zanik

Co je to sakra DNS???

Prosím prozraďte mi jeden jedinný rozumný důvod, proč mi funguje internet max tři dny a pak se něco stane s DNS nebo co…a dokud neobnovím systém, neotevřu žádnou stránku, i přesto, že jsem k síti prej připojena…

Odpovědi
bolak

Aha, vidiš to, už jsem ti já blbec málem napsal způsob jak zprovoznit internet, pak jsem si uvědomil že otázka zněla co je to sakra DNS, takže tady máš odpověď >>> http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Do­main_Name_Sys­tem

Michal Kole

Je to server, který řekne počítači, číslo IP adresy serveru nebo jeho název v podobě, který vidíš v poli adresa v internetovém prohlížeči (např.v Internet exploreru)