Fildas

Co je to Hamachi?

Myslím nějaký ten program… Jako k čemu to je?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.com­puters.7x.cz/ha­machi

Další odpovědi
hanny 2

Přestože tomu vůbec nerozumím,našla jsem tohle – Náhled programu Hamachi

Hamachi je software pro vytvoření vlastní virtuální sítě. Každému připojenému počítači, hamachi přidělí interní IP adresu 5.x.x.x a počítače mezi sebou komunikují jako by byly v klasické LAN síti. Můžete díky tomu sdílet soubory a složky na vašich discích, FTP, tiskárny, prostě vše jako v klasické síti. Jedinou podmínkou připojení je znalost názvu a hesla pro připojení do vaší sítě. Instalace je snadná a rychlá.

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/sdi­leni_souboru_%28p2p%29­/hamachi/

chudst

Jednoduse receno: Hamachi je software, pro vytvoření vlastní virtuální sítě v síti internet (VPN) a pokud se do takovéto virtuální sítě k vám někdo připojí, budou se vaše dva počítače chovat, jakoby jste seděli v jedné místnosti vedle sebe a byli mezi sebou propojeni síťovým kabelem. Po nainstalování se vám vytvoří jakýsi virtuální ovladač, který vytvoří nové připojení k lokální síti.

Ja ho pouzivam obcas s kamaradem pri hrani CSka.

rottkiw

Hamachi je prostě program na hraní her přes internet :)