Kopta

Co je pravdy na tom, že za každý milión zhlédnutí vám YouTube zaplatí 1000 dolarů?

Odpovědi
M.

Není to tak úplně pravda. Musíš mít kvalitní videa a pak mít jejich zpoplatnění nebo partnery. Ale je pravda, že u kvalitních youtuberů se vydělává dost slušně (příklad SMOSH nebo PewDiePie). Youtuber nesmí říkat, kolik dostává přesně, jinak by mu to klidně zrušili. Dá se o tom něco přečíst (nejspíš i přímo na youtube) nebo zkouknout nějaké video, tohle se občas i probírá. První na očích zde mám GoGa, tak sleduj :)
www.youtube.com/wat­ch?v=iL5yL_CpTZA

Hofmik

No hele. V youtube se docela dost vyznám a ano dostane za milion zhlédnutí tisícovku… ale za 1. musíš mí hrozně kvalitní nesmí tě nikdo nahlásit a toto je hlavní příčina proč třeba pewdiepie nedostane za milion zhlédnutí tisícovku protože nějací lidé mu závidí a nahlásí ho třeba za nadávání atd. a už pewdiepie nedostane 100% zisk z videa.

kokos jr.

V první řadě je to o tom, jestli máš kvalitní videa, hodně fanoušků a nějaké ty sponzory. Poté je to o tom, v jaké zemi se věnuješ natáčení. Jestli v České Republice, tak to važně ne, když má někdo AddSense ( jedno z druhů partnerství na YT ) , tak je to asi 1,9 dolaru na Česko a Slovensko, a třeba ve španělsku je to 178 Dolarů, tak si spočítejte kolik vydělává thewillyrex s 892 miliony shlédnutí ( celkem na jeho kanále ).