Co je bussines plán?

Jak sestavit bussines plán pro organizaci, která se zabývá ubytováním, provozem koupaliště a občerstevním.

Nejlepší odpověď
Dandi

V plánu si určíš čeho, jak a za jak dlouho chceš dosáhnout… něco jako pětiletky za komančů =)

Další odpovědi
standa

Téma je dost složité a zde není prostor pro detailní poradenství. Jakákoli jiná stručná odpověď by byla pro praktickou realizaci k ničemu. Doporučuji do této problematiky investovat nějakou tisícovku a nechat si poradit od profíků. Možná existují bezplatné poradny při úřadech práce…, stavte se tam.