valach

Co je android v pc

Koupil jsem notebook a nemohu se s nim nejak domluvit jsem zvykly nma klasicke programy,tohle mi čini dost problem.Pomuže něk­do?

Odpovědi
dj.david1234

Jelikož to je údajně udělaný podle Linuxu (na platformě) takže by tam měli jít i stejné programky :) Ale není to přece problém přeinstalovat na windows :)
popřípadě zkuste wikipiedia.cz

Totti110

Programy z příponou „.exe*“ kterou nese 90% her a programu…v linuxu nespustíš…Ovšem jsou na to programky po kterých je to možné…jinak přeinstalace na windows..je zcela možná :)