láďa1

Co dělat když ztratím práci a nebudu moci platit životní pojištění?

Nejlepší odpověď
mrblackwell

Nejlépe je se domluvit přímo s pojišt´ovnou­:bud´to zrušit a nebo se domluvit na odložení splátek,ale to je nejlepší probrat s pojišt´ovnou­.Určitě se s nima na něčem
domluvit.

Další odpovědi
Drap

Dohodnout se s pojišťobnou o odložení splátek, zastavení pojištění, popřípadě zrušit pojištění

ARIS

Záleží jaké to životní pojištění je a jak dlouho se platí. U některých je možné snížit splátky, nebo odložit splácení a jiné možnosti.
Nejlépe poradí v pojišťovně a nebo finanční poradce.

Zdroj: www.smsporadce­.ic.cz

pokazdejinak

pokud to jen trochu půjde, pojistku nerušte – závisí, jak dlouho si jí platíte, ale většinou byste na tom dost tratil… dá se snížit platba na minimum (většinou v rozmezí 300–500Kč), dá se přerušit placení většinou aspoň na rok a i potom je možnost to prodloužit… vypadá to jako práce pro dobrého finančního poradce ;)