Palpatine

Co dělat, když se mi na zahradu zatoulal cizí kůň?

Asi hloupá otázka, ale ráno se vzbudím a co nevidím. Cizí kůň na zahradě. Sousedi ani nikdo v okolí koně nechovají. Nevím jak se k nám dostal a ani nevím co s ním dělat. Je v takovém případě vhodné volat městskou polici?

Nejlepší odpověď
Dochy

Policajti by mohli mít i přehled co je kde v okolí… Vć. stájí. Navíc pokud někomu bude kůň chybět, nejspíš zavolá právě na policii. (jen si nejsem jist jestli obecní, nebo státní – záleží na místních poměrech)

Další odpovědi
Edison

Nebo rasa. Taková koňská svíčková… 😉 Jinak ano, klidně obecní policii…