meereg

Co dělají ptáci během hurikánu,torná­da,vichřice…?

Nejlepší odpověď
pucipuci

Nejspíše to, co lidé. Snaží se schovat tam, kde je to jejich přirozenost, ale je jim to prd platné, pokud to není zrovna nějaká dutina ve stromu, který hurikán nevarval a neodnes. Myslím, že zvířata jsou více intuitivní a vidí, co my ne. Třeba vzdušné proudy a snaží se včas uletět mimo dosah. Ale pochybuji, že např. slepice se honem ženou schovávat do kurníku.

Další odpovědi
Kepler

A to zas jo, slépky mažou do kurníku i před deštěm. Ale ostatní ptáci to štěstí nemají, tak se občas proletí na delší vzdálenosti, než by kdy měli v úmyslu. Prý takto někdo potkal vyjeveného pštrosa uprostřed Osla.

pucipuci

Keplere, asi máte chytřejší slépky než my, ty naše moknou-slepice jedny.

Kepler

O tom žádná. Byly to slépky z našeho Valašského království – valašky. 🙂

Cenobita

Jsem přesvědčený, že nedobrovolně cirkulují ve víru meteorologické­ho jevu.