Pokročilý

co byste udělali kvůli reklamaci? více v popisu.. :)

koupila jsem si plavky (v New Yorkeru před pár dny) a prostě se mi ten spodní díl nějak nelíbí. zkoušela jsem se zeptat, jestli by to šlo vyměnit, ale ač mají plavky vše úplně stejně jako po zakoupení-cedulky atd., tak to prý nejde.na jednu stranu to chápu, ale prostě chci ten druhý model těch plavek :D. takže, co bych měla říct, vymyslet si či udělat, aby mi je vzali zpět nebo vyměnili? napadá vás něco? DĚKUJUUU MOC! :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Co vím,tak se plavky a spodní prádlo z hygienických důvodů nevyměňuje,ale dělá se to,hlavně v internetových obchodech.Co mě napadá,je jedině pravda.Zavolej si vedoucí,popiš jí o co jde,přikoupíš pár maličkostí,vyjde vstříc určitě.Další možnost je prodat plavky některé z kamarádek levněji,třeba o 150 a máš po starostech.

Další odpovědi:

Stříbrný

tvoje blbost, měla sis je zkusit. Museli by se nějak poškodit, ale nesmělo by to být zaviněno tebou. Být na tvojem místě, koupím si i ty druhé plavky a tyto nechám jako rezervní.

Zlatý

Koupit si nové a ty první dát na charitu. Pokud to nechtějí,vyměnit, tak to nepůjde, jedině snad podvodem a to ti radit nemůžeme.

Hlavně si ujasněte pojmy ve vašem případě nejde o reklamaci nic moc nevymyslíte a zamyslete nad tím jak by vám bylo kupovat zboží tohoto tipu o nemž nemáta jistotu že ho někdo nenosil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.