Aldaov

Čistý příjem za poslední 3 roky.

Dobrý den,prosím poraďte,kde bych mohl získat potvrzení o výši čistého příjmu za posl. 3 roky.Účet u banky už nemám a výplatní pásky také ne,děkuji.
Doplňuji:
Dobrý den,
kontaktoval jsem jednoho bývalého zaměstnavatele,aby mně poslal potvzení o čistém příjmu za rok 2009 a on mně poslal potvzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti a z funkčních požitků,sražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnění.Nejsem z toho moc chytrý a chtěl bych Vás poprosit,jak by se to dalo výpočíst.Děkuji.

Odpovědi
Sůwa

Zkus to na Státní správě sociálního zabezpečení. Tam by měli mít přehled už pro případ výpočtu pokud ještě ne starobního, ale třeba invalidního důchodu. Příjmy z práce „na černo“ tam ale určitě mít nebudou 🙂

Conchus

Navštívit bývalého (nebo bývalé) zaměstnavatele a požádat je o výpis. Důvod je jednoduchý: pro zápočet důchodu.