akvidzerp

Čím to může být, že monitor najednou zesvětlil?

Jednoho dne jsem se chystal vypnout PC a monitor z ničeho nic zesvětlil.Všechno je světlejší a např. tu kolonku odhlášení tady nevidím vůbec, vlastně ani avatar nevidím, jen svůj nick a počet bodů.. Snad je to srozumitelná otázka a někdo bude vědět co s tím, protože v nastavení monitoru se to nedá zlepšit..

Nejlepší odpověď
gecco

HW závada – jestli se to vyplatí, pak jej dej do servisu.
Jestli ne, kup novej…
😉
Pokud je v záruce, pak jej – samozřejmě, reklamuj.

Další odpovědi
Dochy

Ještě zkus odpojit a zapojit kabely. Něco podobného dělají blbé kontakty. Zkus jiný monitor, či tenhle na jiném počítači, aby měl jistotu o místě závady.

já12345

zkus si nastavit menší jas.....třeba jsi omylem zavadil o tlačítko :)