akvidzerp

Čím to je že se mi někdy internet seká hodně,jindy zas běží rychle?

TO JE POČÍTAČ NÁLADOVEJ?:)

Nejlepší odpověď
www

Může to být méně kvalitním připojením, zaneřáděným PC, routerem, modemem ap.
Doplňuji:
Chyba může být také na serverech, což je
ale méně časté.

Zdroj: Praxe

Další odpovědi
rodier

A jake mate internetove pripojeni? Od jake firmy? Naprosta vetsina pripojeni je sdilenych, takze staci aby nekdo kdo je napojeny na stejny uzel jako vy zacal onen uzel vic vytezovat a je to. Az se bude sekat, zkuste www.dsl.cz a merak rychlosti. Pokud bude ukazovat pod 100kb/s je to tim.