ReHu

Čím to je, že na MP3 se mi soubory (nemám tam písničky, ale mluvené slovo) přehrává na přeskáčku?

Na monitoru PC je vidím popořádku, tak, jak jsem je tam natáhla a pak se přehrají např. 2 díly jednoho a pak díl jeného.
Za radu děkuju.
Doplňuji:
Náhodné přehrávání nemá. Je to takový pidi přístroj, nemá ani displej. Jen pár tlačítek.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemám s MP3 zkušenost,ale pro jistotu. Není někde v menu přehrávače MP 3 volba „přehrávat náhodně“.
Doplňuji:
Tak to jste na tom jako já. Já od včerejška hladám proč mně nejdou mazat emaily v Outlooku Expres.

Další odpovědi
Varkless

Záleží podle čeho se určuje pořadí, jednoduché řešení je pojmenovat první díl jako 1, druhý jako 2 atd. tak rok zpátky mi to pomohlo