Wortygen

Proč když se přihlásím na webové stránky, tak mi zbělají a nic tam není?

Zdravím.

Když se přihlásím na webové stránky , tak mi zbělají a nic tam není.
Jsou to mé stránky a nevím co s tím.

obrázek: http://i.nahraj­.to/f/Js1.jpg
Doplňuji:
webowky: http://www.blac­kwolves.4fan.cz/

Odpovědi
arygnoc

špatne oštýlované – pravdepodobne odkaz na neexistujúce css, prípadne rozhodený layout.

ale bez kódu ani ranu, to je iba tip.

:-Q
Doplňuji:
v externom css (asi šablóna) nemáš oštýlovanie pre ie a mozillu (chrome, samotná mozilla to zobrazuje dobre, chrome ani ie nemám) – najmä padding a
marginy.

preštuduj si niečo o pozicovaní v css a špecialitkách pre jednotlivé prehliadače – najmä ie (majkrosoft to nazýva prehliadač, rozumný človek ho ani neinštaluje).

:-Q

Shaohao

http://www.blac­kwolves.4fan.cz/e­dit_profile.php
zmenil sis vzhled, otevri odkaz vyse (po prihlaseni) a uprav „Vzhled“

  • Pro ie a firefox se urcite zvlast nestyluje, pokud je spravne nakodovano neni treba dostylovavat pro specificke prohlizece

Quimby

No to je sice hezký, ale buď nám musíš dát zdrojové kody a nebo to přesně popsat, z obrázku vidim, že to zbělalo ale nevím jak mám poznat proč+ mám rozmazanou adresu, tak se na to nemůžu podívat.
Klidně ti jako pomůžu, když budu vědět, ale z tohohle to nejde.

arygnoc

Shaohao:

Pro ie a firefox se urcite zvlast nestyluje<

tak to asi vieš o css hooodne málo – hovorí ti niečo CSS Hacks?

ie špatne robí marginy, pozadie a floaty, treba ich pre neho naštýlovať zvlášť (najmä pri vnorených divoch napozicovaných relatívne)

u mozilly treba zvlášť nastavovať napr. display.

základom je ale samozrejme validný kód.

:-Q