dust8

Chutná pivo Staré Brno podobně jako Starobrno, či je to jen levná náhražka?

Nejlepší odpověď
Drap

Staré Brno je nepasterizované světlé výčepní pivo vařené na dva rmuty, spodně kvašené a charakteristické svěží, jemně hořkou chutí se středním řízem. Navazuje na tradici světlých výčepních piv vařených na Starém Brně od nepaměti.
Vaří se v pivovaru Starobrno. Jedná se pouze o jinak připravované pivo.