Jan12345

Nevíte, jak stahovat zdarma přes Android placené hry?

Chtěl jsem se zeptat nevíte jak stahovat zdarma přes Android placené hry? Koukal jsem na YouTube ale vetsinou to nešlo.Díky

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

hele já taky nerad za něco platim,takže stahuju raději free,placený zadarmo,to se už ani mně nezdá moc košér…

Další odpovědi
cochee

Vím.

ReHu

A nechceš toho zadarmo trochu moc?

Emefej

Vím, ale nebudu tě učit krást.

Human

Vacsinou staci do Googlu nazov hry alebo aplikacie a za to doplnit „apk download“. Ale je tam aj riziko, ze si stiahnes nejaku skodlivu aplikaciu. Alebo torrenty a pozret komentare, hodnotenia, spolahlivost uploadera… a minimalizovat tak riziko. Na Androide povolis v nastaveniach instalaciu aplikacii z neznamych zdrojov, otvoris stiahnuty .apk subor a instalujes.

Mimozemšťan

Musíš stáhnout .apk někde z netu.

AmazedWolf

Všechny placený hry které mám na tabletu a v telefonu jsem si stáhl free, ale tady nebudu psát jak.