G4MBL3R

Chtěl bych se zeptat jak mám charakterizovat zákazníka?

mám psát podnikatelský záměr a nevím jak na to

Nejlepší odpověď
kropitko

Do podnikatelského záměru musíte uvést,kterého zákazníka,res­pektive kterou cílovou skupinu zákazníků chcete oslovit…tzn…např. pokud chcete prodávat hračky,,,,tak vaše cílová skupina jsou děti,potažmo rodiče,prarodi­če…pokud chcete prodávat např…alkohol,,,,tak vaše cílová skupina jsou alkoholici 😁

Něco jsem Vám našla,podle toho by jste mohl postupovat.
I když nejraději bych Vám doporučila,aby jste vyhledal nějakého odborníka,obzvlášť jestli to potřebujete pro banku ke schválení úvěru. Ono totiž,když to dělá profík,tak banka má z toho lepší pocit,teda spíš vám ten úvěr poskytne…

No koukněte sem…http://ww­w.podnikatel.cz/clan­ky/podnikatel­sky-plan-jeden-z-piliru-podniku/