Frostties

Chléb při hubnutí ?

Ahoj, snažím se zhubnout nějaké to kilo, ale mám moc rada pečivo. Konkrétně domácího kvaskového pšenično-žitného chleba. Můžu ho
mít například k snídani?

Odpovědi
JežíšKristus

Obyčejný bych nedoporučoval, ale kváskový pšenično-žitný chléb je určitě dobrý i při hubnutí. Případně vyloženě žitný chléb.

Funna

dost nespecifická otázka, protože netušíme, jak si představuješ hubnutí, na principu jaké diety…bohužel pšeničná mouka je největší hnus co je a ve 100g chleba je 60g sacharidů…takže pokud toužíš po pečivu, doporučuju žitné, nebo vícezrnné…

Michálek1245

Jako teoreticky ano, ale zkombinoval bych to třeba přes QNT spalovace tuku od https://www.in­sidefit.cz/spa­lovace-tuku/ :) Obecně si ale myslím, že je lepší se obecně pečivu při hubnutí vyhnout. Anebo to vyřešit tak, že si vezmete fakt „zdravý chleba“. Počítejte ale s tím, že vždycky tam bude nějaká mouka a vždycky tam bude nějaké ALE! :)