yeerum

chi si zvýšit pamět ram z 512 na 1gb bude znát rozdíl nebo to zas tak znát nebude.. spíš na internet a starší hry…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já jsem to udělala a rozdíl je obrovský. Větší operační paměť mi umožňuje hrát složitější hry, takže už mi zůstává jen problém s omezeným stahováním dat. Určitě to udělej, je to hned a za pár korun.

Další odpovědi
www

Sice záleží na vybavení PC, ale další 512 RAM neublíží, jen prospěje.

Zdroj: Zkušenost

anonym

Moc to nepoznáš.

huxa

jestli ti doteď nestíhala jen RAMka a jinak procesor, … máš dobrý, rozhodně poznáš rozdíl, ovšem být tebou, bych investoval ty 400stovky a koupil 4GB RAM, ovšem zase záleží, aby jsi ten rozdíl poznal (dostatečně rychlý procesor)