Chci si založit účet u banky,ale nejsem plnoletá?

Chci si založit účet,ale mamka s tím nesouhlasí.Je mi 17 a za 3 měsíce mi bude 18..mno teď už za 2 měsíce.Šlo by to nějak,aby mamka nešla se mnou do té banky?Vím,že to jsou jen 2 měsíce,ale já ho nutně potřebuji.Děkuji :-)
Ps:Vím,že rodiče se obcházet nemají,ale jinak to nejde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
S Keltem tak úplně nesouhlasím,
píše, že tě finančně podporují rodiče, ale měla bys uvést, zda jsou ty peníze od rodičů nebo tebou vydřené, mne je 15 a svůj účet v bance mám, i platební kartu budu mít brzy, takže je to jenom o domluvě, v České spořitelně lze mít účet na občanku, ale jedno z podpisových práv má rodič, takže alespoň jednoho přemluv a vysvětli mu na co ti bude a proč si ho chceš založit, pokud bys na to chtěla fikaně, tak řekni, že sis našla brigádu a že ti peníze budou posílat na účet, který nemáš a že bys přišla o peníze...(třeba zmiň internetovou brigádu) :)

Další odpovědi:

Bronzový

Zákony platí pro všechny a věk 18 let je rozhodující. Můžeš mít 18 zítra, za měsíc, ale pořád nejsi plnoletá, tak za tebe odpovídají rodiče. Rodiče tě finančně podporují a kdo by ti platil ten účet? Nevím, proč nemůžeš počkat. Věci budou pořád a snad do těch dvou měsíců nebude konec světa, abys musela někam ukládat peníze. Předpokládám, že nehrozí vyhubení vaší rodiny do té doby, tak si počkej. Trpělivost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 208
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.