Chci si pořídit Aymaru pruhovanou,ale nedočetla jsem se jestli může žít v kleci sama nebo jestli potřebuje kamaráda.

Doplňuji:
Děkuji a chci se ještě zeptat jestli neznáte nějakého dobrého chovatele? A jak velká klec pro jednoho? Všude totiž píší jinou velikost..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud mu nahradíš kamaráda a budeš se mu dostatečně věnovat, není problém aby byl sám...

Další odpovědi:

Dobrý večer,kamaráda nepotřebuje a je výborný společník.Kupte si ji od chovatele,který je vychováva v bytě , jsou daleko víc přítulnější.Měla jsem jednoho samečka odchovaného v bytě a druhou samičku z voliéry a je to opravdu rozdíl.Výhoda je,že jsou to šplhavci,tak moc daleko nelétají a vždy se někde poblíž "pověsí".Ještě jedno upozornění - má oproti andulce řidší trus.Kamarád budete Vy.
Doplňuji:
Klec máme jak pro andulky.Aymara je jen o něco málo větší.Nelétá,opravdu po té kleci šplhá.Miluje zvonečky a vypuštění z klece si umí hlasitě vynutit.Chovatelku jsem kdysi našla na internetu a sameček už byl z domu zvyklý na běžný domácí provoz a nechal si všechno líbit.Teď mám samičku z voliéry,která sice k nám přiletí,sedí na rameni,žere z ruku,ale nedá na sebe šáhnout.

Zlatý

Může být i sám, hodně se mu věnujte, mluvte s ním, ale hlavně pravidelně ho pouštějte z klece ven.

Zdroj: http://aymara.smrczech.eu/?men u=chov&contest=chov/aymara_pru hovany

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.