Ryboun

Myslíte si, že Babiš půjde z vlády?

Taky si myslíte, že půjde Babiš z vlády? Já si to myslím, protože jsem dnes četl na internetu v novinách, že Babiš možná půjde z vlády pryč, a taky jsem se dočetl, že asi bude rezignovat. Vyhozen bude už možná tento týden. Bud ho vyhodí Bohuslav Sobotka, nebo on sám dá výpověď. Nevím sice kvůli čemu z té vlády půjde, ale bude to asi tím, že je to zloděj a udělal zmatky. Víte, přece jak to chodí v politice, že lidi nadávájí do politiky a říkají: to je strašný zloděj.
Upřímně se o Babiše moc nezajímám, ale kolikrát jsem se dozvěděl na internetu v diskuzích, že je to zloděj. Také si myslíte, že Babiš možná půjde z vlády a jaký podle vás je člověk a myslíte si, že je dobrý nebo zlý?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, určitě. Někdy z vlády půjde. Jestli to bude teď nebo někdy jindy zatím nikdo neví.

Další odpovědi
redy

Kdepak ten neodejde ani zanic. Nic mu tam nechybí 🙂

dudu

A proč by měl odejít. Za hospodářské delikty nebyl ani souzen ani odsouzen. Jeho političtí soupeři na něj jako beze smyslů začali kydat špínu až pro ně začal být opravdu nebezpečný a hrozí, že budou připraveni o svoje tučné posty a koryta. Hoši ho totiž nejprve hrubě podcenili. V podnikání i při vystupování v politice je mu vyčítána tvrdost a vypočítavost. Dovedete si představit jak by dopadl, pokud se mezi současnými vlky a hyenami choval jako beránek? Zásada, že co není zakázáno je povoleno snad platí i pro pana Babiše!

briketka10

Chová se, jako pán.
Okrádá celý stát i nás
sám má moc a my prd.
Prezentuje se, jako král.

Nemá důvod k odchodu.
Já bych byla ráda, aby odešel!

V TV moc zprávy nesleduji ani
nečtu noviny, ale tato informace
mě trkla do nosu, jako 3 oříšky
pro Popelku :)

https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/sobotka-o-demisi-nikomu-nerekl-ani-svym-nejblizsim-spojkam-v-cssd-30859?seq-no=10&dop-ab-variant=&source=clan­ky-home

Jiří Bohumil

Nejsem žádný jeho „fanda“, ale myslím si, že kdyby opravdu měl problémy se zákony (ve smyslu tedy, že je opravdu zloděj) tak už se dávno našlo hromadu jeho, jak politických, tak i osobních nepřátel, kteří by na něj velice rádi a ochotně podali trestní oznámení a už by byl u soudu. Ale vzhledem k tomu, že jde hlavně o mediální boj, bez konkrétních důkazů, které by mohly být použity u soudu, tak se udrží. Ale jaký to bude mít výsledek (předpokládám, že ANO i on volby asi, i na základě těchto negativních výpadů, vyhraje) to si netroufám odhadnout. Politika a politici jsou nepředvídatelní, zejména, pokud se dostanou k „absolutní“ moci.

ten který je

Nikam nepůjde,je to jenom takové předvolební divadélko pro ovčany.Navzájem se drží v šachu.

ivzez

Z vlády se nedává výpověď.

Když už si v tom internetu čtete z tak důvěryhodných zdrojů,
stálo by za to, se trošku poinformovat i o tom, jak to opravdu chodí…

Kepler

Nechal se slyšet, že dobrovolně nepůjde, když tak se nechá vyhodit. Volební preference ANO spíše posílily, kdežto ČSSD se propadá. Lidi zřejmě mají po krk předvolebních házení špíny na konkurenty. Ten kdo skončí bude evidentně Sobotka. A i kdyby by byl Babiš odejden, na volebních preferencích to mnoho nezpůsobí. ANO zůstane.

Lamalam

Čteš špatné noviny. O Babišovi nezaujatě informují pouze jím vlastněná periodika. Vše ostatní je předvolební špína.

Jiří Bohumil

briketko10, okradly a okrádají nás, svými špatnými rozhodnutími a zákony, všechny vlády, počínaje „nosnými“ ODS a ČSSD konče a všechny strany, které se jako koaliční na těchto vládách podílely. Já říkám, „prodali nám střechu nad hlavou“ a teď musíme za všechno draze platit. A bohužel, všechny ty peníze-zisky, jdou do zahraničí a u nás nezůstanou z toho ani ty daně. Babiš je jen (zatím) pouhé smítko v politice. Ale pokud se dostane dopředu, tak se asi budeme dost divit. Ale jestli to bude kladná, nebo záporná změna, to si opravdu netroufám odhadnout. Mám o něm také své pochybnosti.