Džanička

Chci se zeptat, když budu dodávat svoje výrobky – dřevěné hračky – do zahraničí.........

....... musím na to mít nějaké povolení o vývozu?? Jak to vůbec chodí.. Platí se CLO? A kdo platí CLO, já, nebo kupující..
Doplňuji:
A je Španělsko v EU?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

V rámci EU se clo neplatí, jen DPH, ale budete muset nechat výrobky v nějaké akreditované zkušebně otestovat aby dostali CE.

Další odpovědi
mosoj

Španělsko a EU. Sedíc před počítačem bych se styděl na to zeptat.

Skinn3r

Španelsko je v EU . A muzu se zeptat jak tam vyrobek budete propagovat nebo nekde na ulici ?