Amuskaa

Jaká je naděje, že se mi vrátí ztracený 8 měsíční kocour?

Dobrý den chci se zeptat bydlíme na vesnici a včera jse mi ztratil 8 měsíční kocourek. Je nejaka moznost ze se vrátí a za jak dlouho? Moc se o nej bojím 😭a mám strach ze se mu něco stalo .

Odpovědi
elkon

Na vesnici se kocourek většinou neztratí. Za nějaký den se jistě vrátí. A ty zapracuj na češtině (co znamená to jse? ). A pozor na kočky, mohou roznášet nemoc zvanou Toxoplazmoza, pokud se ti nákaza dostane do oka, dochází k nevratnému poškození oka.

cappuccino

Je jaro, sel za kockama!!

seraphico

Naděje je vždycky. Hodně bude záležet na tom, jestli dosud pobýval pouze v domě, nebo na zahradě. Bylo by dobré prohledat všechny možné skrývačky v nejbližším okolí a to i ty, o kterých by si člověk myslel, že se tam kočka nikdy nemůže vejít.

Jistě by stálo za to, vyvěsit plakáty s jeho podobiznou, a to jak ve vaší vsi, tak i v těch okolních.

Pokud se už kocourek nevrátí, tak si jistě našel cestu k nějakému hodnému páru, který se o něj dobře postará.

lukasmikula

Kočky se potulují a cestují mnohem víc, než si dokážeme představit. Náš kocour nejdéle odešel asi na 4 dny, taky jsem měl o něj strach.

Na druhou stranu, jednou se nám v podobném věku zatoulala kočka a našel jsem jí o týden později 500m daleko před jiným domem.

Zatím bych se moc nebál a vyčkal, případně obešel sousedy. Pokud se běžně bojí, zkusil bych jít do okolí večer a volat jeho jméno.

Rocker

Nám se Robert vrací třeba po 4 dnech,chodí po okolí za kočkama.