Babsi

Chci přes internet poslouchat rádio, ale nemůžu protože aplikace po mě chce instalovat zásuvný modul u media playeru.

Pozn. Windows Media player mám nainstalovaný

Nejlepší odpověď
irij

Možná by pomohlo – aktualizace přehrávače. U mne to pomohlo.

Další odpovědi
anonym

Oo, zahoďte to a pojďte naladit rádio takovou malou utilitkou která je zde; http://www.screamer-radio.com/

poradil mě to Elk. Umí to ukládat do mp3.

mojitek

to Czechrapsind : je to zadarmo?Me to radio totiz taky nejak ne a ne hrat