Avatar uživatele
anonym

Chcete vědět, jak si měním avatar?

Já to dělám následovně: V profilu kliknu : vybrat soubor. Nahraji požadovanou fotku v xxx.jpg a kliknu vpravo dole na odeslat. Pokud se i po odhlášení a opětovném přihlášení obrázek neobjeví, tak opět v profilu kliknu na „vybrat jiný“ a ten nahraný obrázek by tam měl být. Kliknu na něj a následně na odeslat. Odhlásit, přihlásit a mělo by to být!
Doplňuji:
Ano, zkoušel jsem CTRL + F5 a máš pravdu, odíku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jepik, briketka10, gecco, anonym před 3333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
odik

NOVINKY
23.02.2015 – Nová možnost vlastního avatara

Milí uživatelé, rozšířili jsme pro vás možnosti profilu o vložení vlastního avatra. Nyní můžete požít vlastní obrázek nebo fotografii jako avatara profilu.

Tuto možnost naleznete v nastavení profilu, v záložce profil, kde je u výběru avatara přidáno tlačítko „vybrat soubor“. Tímto tlačítkem zvolte soubor obrázku ve vašem počítači, který bude nahrán jako avatar. Maximální velikost souboru je 1 MB.

Nepoužívejte prosím, vulgární či jinak nevhodné fotografie a obrázky, ty budou z profilu odstraněny.
Doplňuji:
PS: Pokud se ti nový avatar neobjeví po nahrání, nemusíš se odhlašovat … pouze stiskni Ctrl+F5.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/

Upravil/a: odik

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ne, děkuji, já to vědět nechci. Co všechno provádíš se svým avatarem je tvá soukromá věc a nic mi do ní není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No jo,ale mě tam šli uložit pouze dvě externí fotky a z toho vyplívá,že jistě máš do určité míry recht?A když budu zacházet ještě dál do detailu,tak bych řekl,že se uložený avatar nedá smazat,ale jen přebít jiným…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mně to i tak nejde, a to nejsem na počítači první den, tlačítko F5 znám taky.
Doplňuji:
Jé, tak už to jde.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dědapetr

Mohu potvrdit jde to.

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

Ještě doplním, že Čeněk Modrý si to myslí správně. Obrázky se pouze přehrávají, proto pokud vidíte starého avatara, tak je to pouze kvůli paměti prohlížeče – ta se buď po čase sama aktualizuje nebo ji pomocí výše zmíněné klávesové zkratky Ctrl+F5 aktualizujete okamžitě.

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

není to tak, mně to taky nešlo ani s F5tkou, až když jsem nastavil jinýho avatara z těch přednastavenejch, potvrdil odeslat, a potom znova přenastavil na obrázek z disku, tak se to rozběhlo

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek