JajaJ

Mám se dožadovat certifikátu pravosti u značkového oblečení?

Budu podnikat v oblasti značkového a licenčního oblečení a poprosila jsem VO dodavatele o zaslání certifikátu pravosti či podepsání smlouvy o pravosti oblečení různých značek.. Jenže on se urazil a bere to jako vrchol drzosti, že to patří na tržnici. Co si o tom myslíte vy? Popravdě přijde mi to divný, vždyť přeci jestliže má vše v pořádku, tak pak by neměl být přeci problém. Kdyby chtěl po mě zákazník jistotu, že prodávám kvalitu, tak bych mu ten certifikát taky předložila bez nějakých řečí a ještě ráda, aby viděli, že platí za kvalitu. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Mc Merkurion

… svědčí to jenom o tom, odkud asi nakupuje, zdaleka bych se mu vyhnul …

ivzez

Nemáte.

Pokud Vám jej obchodník nenabídl sám,
najděte si korektnějšího dodavatele.