cd burner xp

Používám tento program a po vypálení a spuštění v přehrávači některý nejdou přehrát napíše nesprávný soubor je možnost v tomto programu nastavení aby vše šlo přehrát a nemusel znovu konvertovat aby šel v přehrávači je to zdlouhavé ještě mám dotaz mám nainstalován Mediainfo 0.7.47 a když jej otevřu tak u staženého filmu je Xvid a stejně nejde přehrát jinak předem dík

Odpovědi
casey

To, ze nejdou prehrat nesouvisi s vypalovacim programem. Kdyby jsi to vypalil v jakymkoliv jinym, neslo by to take.
Program neumi upravit video, musel by jsi konvertovat, coz je casove narocne a ztaci na kvalite

Video, ktere nejde musi obsahovat neco co prehravac neumi, napr. qpel neumi zobrazit hodne prehravacu a je soucasti xvid i divx, zalezi jestli ho autor videa pouzil ci nikoli.

Predpokladam, ze vypalene video nejde pouze v prehravaci, ale na pc bezi.