Byla by tady přínosná hlasová komunikace?

Je tady množství dotazů ohledně nastavení, instalace, oprav… PC, NTB, MT, na které je reagováno ale ne vždy pomůžou.
Myslím si, kdyby na těchto stránkách byla možnost hlasové komunikace, tázající by se spojil on-line a hlasově by se domluvil na postupu k odstranění chyb, na instalaci…

Odpovědi
anonym

Také bych to uvítal.Nyní řeším problémy s počítačem se synem, který bydlí v Praze, po telefonu a je to zdlouhavé.
I když na druhou stranu, nyní máme program, že on se z Prahy dostane do mého počítače a co je potřeba tak opraví.
Nejvíce mně fascinuje, že sedím u počítače, kurzor běhá po obrazovce a naskakují různé programy a syn to opravuje z Prahy.