Nechápavé

Budou povánoční slevy na komponenty do PC i na monitory?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že by slevy mohly být, vzhledem ke slevám předvánočním.

Další odpovědi
Drap

Tady to nikdo neví. Vše záleží na prodejcích.

anonym

tak zrovna u toho bych slevy nečekal. takhle jsem kdysi (cca. před 10 lety) čekal na povánoční slevy plazmových televizí a dočkal jsem se, jen nakonec stála úplně stejně.

led

Do konca roku by ešte mohli byť zľavy, blíži sa koncoročná uzávierka a firmy chcú znížiť skladové zásoby a réžijné náklady. Po Novom roku v priebehu prvých mesiacov už zase ceny prispôsobia novým ekonomickým podmienkam.

ReHu

To ví jen ten nahoře.
Ale lze předpokládat, že ano.

tforro

Co já tak pozoruju, tak slevy jsou v obchodech jen na drobné spotřebí zboží. Sleva např 80% ? Na monitor těžko. Ale na propojovací kabel k tiskárně takovou slevu dají.
Každopádně se dá koupit monitor před Vánocema za 3299kč, v povánoční slevě za 3399Kč 🙂