Proč se snažíš rejpat do PC, když o tom nevíš vůbec nic???
To je nějaká móda nebo co???
___
Uvědom si jedno – jenom skutečně znalý a informovaný člověk si dokáže počítač ´vytunit´ (nebo postavit) tak, aby byl počítač výkonnější a přitom dotyčný třeba i ušetřil.
Naopak patlal nakoupí součástky podle barev na krabičce (protože nic jiného nerozezná) a buďto fungující počítač degraduje, nebo rozese*e – každopádně nákupem jen vyhazuje peníze.
___
A pokud se na něco ptáš – a chceš rozumnou odpověď, musíš vědět, na co se ptáš – a proč…!!!
___
Třeba nyní jsi do otázky vložil odkaz ne na konkrétní počítač, ale nějakou HP řadu…!
Víš vůbec, co chceš???
:-O

Quimby

Že ti vůbec radim, v minulý otázce sem ti napsal grafickou kartu, teď tu máš zase jinou a horší, tak nevím, co chceš.
Jinak stoprocentní souhlas s mowlou. Samozřejmě každý někdy začínal, ale ty zatím jen stojíš a pokládáš nesouvisející a nesmyslné otázky.