Lukasxxx

Bude v budoucnu možné použít navigační systém Galileo i na mobilech, které nemají čipové sady uvedené jako kompatibilní?

Na konci prosince byl spuštěn evropský navigační systém Galileo. V současnosti ho lze použít jen na Huawei Mate 7 a Mate 7 Pro. v následujících měsících by po aktualizaci firmwaru měl být dostupný i na mobily s následujícími procesory: http://www.use­galileo.eu/EN/in­ner.html#data=smar­tphone.
Může v budoucnu dojít k jeho fungování i na jiných čipsetech, mám na mysli Snapdragon 400 ap., nebo to není z technického hlediska možné?
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Arne1

Není to možné.
Jediné řešení by bylo použít externí GPS modul který by Galileo uměl a s mobilem komunikoval přes BlueTooth