Pokročilý

Bude mi film ve formátu mkv hrát na dvd?

kdyz ho prevedu na avi tak je opozdeny zvuk a horsi kvalita

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co to vyzkouset? 9kc za DVD je dle meho docela dobra cena za vyzkouseni, pokud by to skutecne jelo :)

Ale pravdepodobne ne, nicmene mozna to nektere prehravace podporuji.
Doplňuji:
masakrmen: a co mu mam dat jineho? Nic jineho mu nikdo poradit nemuze, nez to, co jsem mu rekl ja. Ani nevime typ DVD prehravace - na vetsine pravedpodobne tento typ nepojede, mozna na par ano. (Na mem napriklad nejede. A jak jsem si to otestoval? Proste jsem obetoval jedno DVDcko.)

Pokud to nepojede, zkuste to konvertovat primo do DVD formatu: http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=convert%20x%20to%20dvd&g[oz]=4.1.17.362

Další odpovědi:

Zlatý

MKV přahrávají jen některé nejnovější přehrávače. Protože nepíšete typ přehrávače, tak se nedá konkrétně odpovědět. Podívejte se do návodu k obsluze. Jestli chcete zachovat kvalitu, bude nejlepší film převést do DVD, jak navrhuje chudst.

Pokročilý

Chudst: To je troch zbytečná odpověď. Proč to sem asi píše. Aby to nemusel zkoušet. A myslím si že to nepojede, nic méně si stáhni demoverzi Nera a vypal si to, na tom demu to v pohodě jde ;-)

Zlatý

naco skoušet?

konvertovat (FormatFactory) na osvědčené typy souborů.
Pozor na zvukové formáty, měkteré přehrávače nepodporují a3c, lze změnit (opět ve Format Factory).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.